Novinky

Fotografie z letních akcí!

Přidány fotografie z letní akce PS - Penguins Seniors "Kunžak 2012" a z potáborového setkání v Úhrově. Více  zde: https://kp-penguins.webnode.cz/fotogalerie2/vikendove-akce/
Celý článek

Reportáže z prázdninových akcí oddílu

Niže jsou ke stažení reportáže z letních akcí oddílu (letní dovolená PS-Penguins Seniors v Kunžaku a Tábor ZS na tábořišti Hadovka), které byly zveřejněny ve speciální příloze Smíchovského zpravodaje dne 13.10.2012  Speciál_příloha_zpravodaj_13 10 12.doc (932,5 kB)  
Celý článek

Táborové video je tu!

Na odkazu níže naleznete 15 minutové video dokumentující průběh našeho letního tábora. Děkujeme Páje Kafkové, že ho pro nás natočila a připravila.   https://www.youtube.com/watch?v=sTi3fQQzfqU&list=UUrkuvEUbM6bVScVIsLvVVcA&index=1&feature=plcp
Celý článek

Fotografie a kronika z tábora

Dnes byly do sekce fotografie přidány fotky z tábora a kopie táborové kroniky. Odkazy jsou uvedeny níže nebo také v sekci Fotogalerie.     Foto: https://honzabez.rajce.idnes.cz/Tabor_2012/ Kronika: kronika.pdf (6,1 MB)
Celý článek

Horké info z tábora

  Zdravíme Vás z tábora, přikládáme fotografie kroniky, která zachycuje dění v prvních třech dnech naší plavby. Zatím jsme všichni v pořádku a věříme, že to tak zůstane i nadále. Ještě si to užijeme a v neděli na viděnou!
Celý článek

Král Narnie si žádá TEBE!

Níže je odkaz na pracovní smlouvu, kterou bude uzavírat každý účastník výpravy s Jeho Veličenstvem králem Kaspianem X., synem Kaspianovým, rálem Narnie, pánem na Caer Paravel a vládcem Osamělých ostrovů.   Pracovni smlouva - vzor na web.doc (28 kB)
Celý článek

Informace k táboru

Níže jsou odkazy na dokumenty, které by Vás mohly zajímat, pokud se Vaše dítě účastní tábora naší oblasti. Jde o informace, které byly obsažené v mailu, který jste dostali. Těšíme se na na viděnou.   Tabor_2012- info rodice.doc (61,5 kB) bezinfekcnost-zdr_zpusobilost.doc (35,5...
Celý článek

Zpěvník oddílu Penguins

Před několika málo okamžiky byl dopracován zpěvník našeho oddílu, kde naleznete mnoho známých i méně známých písní. Tento zpěvník budeme používat na táboře a dalších akcích a v případě zájmu si ho může stáhnout kliknutím na odkaz níže. Zpěvník oddílu Penguins.doc (895 kB)
Celý článek
Instagram

.