Seznam přihlášených

Přihlášky a platby ručně aktualizujeme v průměru 1x týdně. Za zpoždění se omlouváme.

TÁBOR ZS (ZAPLNĚNO 47/50 MÍST)

Aktuální k 4. 7. 2021.
POŘADÍ PŘÍJMENÍ JMÉNO
1. Bulejčík Lukáš
2. Dvořák Filip
3. Dvořáková Rozálie
4. Dvořáková Amálie
5. Dobeš Matěj
6. Dobešová Tána Dorothea
7. Bezděkovská Jana
8. Matějíčková Eliška
9. Bezděkovská Julie
10. Skálová Magdalena
11. Skála Čeněk
12. Sotlová Viktorie
13. Voráčová Marika
14. Kalod Daniel
15. Kalodová Martina
16. Vykypělová Kateřina
17. Kysilko Joachim
18. Čirip Mateo
19. Semeráková Anna
20. Semeráková Klára
21. Martásková Daniela
22. Ayala Sebastian
23. Vrobelová Sabina
24. Vrobelová Nella
25. Vančová Stella
26. Hrachovcová Ivana
27. Nohejl Alvin
28. Nohejl Elijáš
29. Převrátil Vojtěch
30. Dvořáčková Sára
31. Dvořáčková Lota
32. Dvořáček Anika
33. Bezděkovská Tereza
34. Bezděkovský Ondřej
3ř. Čamborová Emma
36. Čamborová Lydia
37. Mlynarčík Diana Sáva
38. Tumisová Justýna
39. Tumis Štěpán
40. Ayala Beatriz
41. Louda Kryštof
42. Melnykov Alexej
43. Kůrková Gisela
44. Sejkora Jiří
45. Buršíková Karolína
46. Buršík Vojtěch
47. Komárek Filip

TÁBOR ZS Speciál (ZAPLNĚNO 29/30 MÍST)

Aktuální k 4. 7. 2021.
POŘADÍ PŘÍJMENÍ JMÉNO
1. Bulejčík Lukáš
2. Bulejčíková Barbora
3. Dvořák Filip
4. Kafka Vít
5. Bezděkovská Jana
6. Bezděkovský Jiří
7. Skála Čeněk
8. Bulejčík Marek
9. Vykypělová Kateřina
10. Čirip Mateo
11. Čiripová Sofie
12. Semeráková Anna
13. Semeráková Klára
14. Hanzlík Lukáš
15. Filistein Maxim
16. Sejkora Jiří
17. Liebl Matias
18. Lieblová Elsa
19. Jon Ondřej
20. Beneš Kryštof
21. Vančová Sára
22. Vondrášek Václav
23. Pícha Vilém
24. Mlynarčík Diana Sáva
25. Kohout Jakub
26. Kohoutová Barbora
27. Horák Prokop
28. Ornstová Kristýna
29. Růžička Matěj

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRAHA (ZAPLNĚNO 23/33 MÍST)

Aktuální k 4. 7. 2021.
POŘADÍ PŘÍJMENÍ JMÉNO
1. Skálová Magdalena
2. Kysilko Joachim
3. Kysilko Natanael
4. Pšeničková Tereza
5. Pšeničková Julie
6. Mlynarčík Diana Sáva
7. Ayala Beatriz
8. Kmošková Sarah Monika
9. Kmošek Samuel Jan
10. Voráčová Marika
11. Voráč Ondřej
12. Morávková Tabita
13. Kabarchuk Timur
14. Němec Dominik
15. Němec Marek
16. Doležalová Dominika
17. Žalud Filip
18. Melnykov Alexej
19. Melnykova Agata
20. Bezděkovská Julie
21. Argirov Darius
22. Argirov Daniel
23. Bažukova Eliška

 

Instagram

.

Adresa

Peroutkova 57
150 00 Praha 5

Bankovní spojení:
3361740227/5500
oddil-penguins@pathfinder.cz
Vytvořeno službou Webnode