Společná víkendová akce s vinohradským oddílem Rozinky

V souladu s ročním plánem aktivit našeho oddílu Vás zveme na víkendovou akci, která proběhne za 14 dní, tj, od soboty 24.2 do neděle 25.2. Sraz bude ve sboru na Smíchově v sobotu v 16h, ukončení se plánuje v neděli v 15:30 tamtéž. 

Akce je koncipována jako společná akce dvou pražských oddílů KP (tedy kromě našeho oddílu ještě oddíl Rozinky). Smysl akce mj. je se více navzájem poznat a skamarádit mezi sebou. 

Pojďte si s námi v sobotu zahrát pár deskovek, kouknout na film a poté přespat společně v oddílové klubovně na Smíchově. Možná nás čeká i nějaké (sladké) překvapení ;) V neděli bychom šli na výlet kolem Jílového u Prahy, zahráli si hry venku a navštívili rozhlednu Pepř a zdejší městské muzeum.

Ti kdo by nechtěli přespávat, se k nám mohou připojit až v neděli ráno (sraz na Smíchovském nádraží 8:15).

K nahlášení na akci prosím využijte tento formulář. 

Instagram

.