Předtáborové setkání 2019

Vážení rodiče,

chtěl bych Vás upozornit na blížící se předtáborové setkání, které pořádáme již tradičně v Měňanech u Berouna. Letos bude v termínu 14. – 16. 6. 2019 a cena za celý víkend je 250,- Kč na osobu + cestovné (100,- Kč pro ty, kteří pojedou společně vlakem z Prahy). Poplatek vybereme při předání dětí v hotovosti. Pokud s námi chcete své děti poslat, vyplňte, prosím, elektronickou přihlášku nejpozději do středy 12. 6. 2019. Zde je odkaz - https://forms.gle/46s8GDVFDhGdgadV7.

Sraz pro ty, kteří vyberou společnou dopravu, je v pátek 14. 6. v 16:50 u pokladen na Smíchovském nádraží (vlak odjíždí v 17:23 hodin, tak buďte dochvilní). Návrat v neděli 16. 6. bude kolem 15:00 hodin tamtéž. V případě dopravy vlastní cestou přivezte své děti v pátek na místo do 19:00 hodin (místo konání akce zde - https://mapy.cz/s/3teOW). Vyzvednout si je pak můžete v neděli po 13:00.

Děti budou spát ve stanech (zajistíme), takže jim nezapomeňte přibalit spacáky a karimatky. Přibalte jim hygienu, ručník a plavky (na zahradě je i bazén), lahvičku na pití (alespoň půl litru), batůžek, kroj nebo tričko KP, dostatek oblečení a spodního prádla, náhradní boty (ideálně jedny uzavřené a jedny otevřené) a další věci, které uznáte za vhodné. Stravu zajistíme od sobotní snídaně do nedělního oběda, proto dětem přibalte něco na páteční večeři. Pokud je Vaše dítě vegetarián, uveďte to, prosím, do přihlášky.

S sebou na akci NENÍ potřeba ešus, hrneček a příbor (to stačí až na tábor), pro děti máme připravené klasické nádobí. Stejně tak NENÍ třeba dávat dětem peníze či mobilní telefony a jiné cennosti.

Případně se můžete inspirovat seznamem věcí, které doporučujeme zabalit na tábor - https://kp-penguins.webnode.cz/tabory/co-s-sebou/.

Za organizátory zdraví Jakub Fraj.

Instagram

.