Pozastavení činnosti oddílu

Vážení příznivci našeho oddílu,

jen pro úplnost připomínáme, že až do odvolání jsme pozastavili naší oddílovou činnost. Aktuálně jsou zrušené pravidelné schůzky i další akce – včetně nedělního výletu na Karlštejn. Slibujeme, že jakmile to bude možné, akci zrealizujeme v náhradním termínu. Aktuálně nám to ale přijde jako zbytečně velké riziko.

Sledujte náš web www.kp-penguins.cz a facebook www.facebook.com/038.penguins/, kde najdete aktuální informace. Připomínáme, že přihlašování na letní tábory je již v plném proudu. Brzy zveřejníme i přihlášky na příměstský tábor v srpnu.

Pokud byste se chtěli zapojit do pomoci svému okolí, doporučujeme například DC ADRA Praha. Vedení Klubu Pathfinder a ADRA ve čtvrtek dohodlo spolupráci,  na kterou je možné se odvolat. Kontakt je k dispozici zde - https://www.adra.cz/dobrovolnictvi/praha/kontakty.

Za vedení oddílu Penguins Jakub Fraj

Instagram

.