Oslava 20. výročí založení organizace Klub Pathfinder

Poslední květnovou neděli se uskutečnila vzpomínková plavba parníkem po Vltavě, při níž jsme si spolu s vedoucími z dalších oddílů Klubu Pathfinder z Čech, Moravy a Slovenska mohli připomenout 20. výročí existence naší organizace. Při této příležitost byly osobám, které se významně zasloužily o fungování Klubu Pathfinder uděleny pamětní odznaky. Je nám velkou ctí a potěšením, že mezi jeho držiteli je i zakladatel oddílu Penguins a jeho dlouholetý vedoucí Jároslav Bartoš, řečený "Penguin". Moc gratulujeme a děkujeme mu i tímto za čas, který věnoval práci pro náš oddíl!

 

Zároveň Vás tímto (raději s velkým předstihem) zveme na oslavu 20. výročí založení našeho oddílu Penguins, která se uskuteční v příštím roce (v sobotu 23. 4. 2016).

 

Za vedení oddílu Honza Bezděkovský, Jakub Fraj a Pavla Kafková.

Instagram

.