Oddíl přechází na on-line provoz

Vážení a milí rodiče, děti a přátelé našeho oddílu,
 
chtěli bychom Vás informovat ohledně činnosti našeho oddílu v době nouzového stavu. Rozhodli jsme se našim členům zprostředkovat alespoň takto na dálku náš pathfinderský program a věříme, že i přes případné nedokonalosti oceníte tuto naší snahu.
 
Družina Kolibříků bude mít od nás připravené krátké video s různými aktivitami od vedoucích a promluvu od Josífka. Na videu nyní pracujeme a zašleme Vám ho v úterý tak, abyste si ho mohli pustit v době schůzky (nebo i v jiný čas, jak Vám to bude vyhovovat).
 
Družina Penguins Seniors bude mít v úterý v čase schůzky on-line schůzku přes Google Meets. Odkaz Vám včas zašleme a bude Vás čekat nějaká aktivita na celoroční téma udržitelného rozvoje, různé hry a promluva od Josífka.
 
Pokud jste se nepřihlásili na naše schůzky, můžete se přihlásit dodatečně na mailu jakub.fraj@pathfinder.cz. Na oplátku Vám v úterý zašleme odkaz na video či Google Meets.
 
Poslední informací jsou připravené termíny letních aktivit našeho oddílu:
 
• 11. - 18. 7. 2021 - Tábor ZS - mladší děti
• 18. - 25. 7. 2021 - Tábor ZS Speciál - starší děti
• 9. - 13. 8. 2021 - Příměstský tábor - mladší děti
• 15. - 22. 8. 2021 - Camporee ČSU (Maďarsko) - starší děti
 
Těšíme se na viděnou a přejeme pevné zdraví!

 

Instagram

.