Oddíl Penguins v roce 2024 - informace + registrace

Vážení rodiče a přátelé našeho oddílu,
 
je tu nový rok a s ním i několik tradičních záležitostí: 
1) Jako každý rok probíhá během ledna registrace členů našeho oddílu. Registrační poplatek za jednu osobu je 200,- Kč na rok a umožňuje nám čerpat dotace, ze kterých pak platíme nákupy materiálu nebo část nákladů na akce či tábory. Pro vás to zároveň bude znamenat slevu na účastnickém poplatku na naše akce(u tábora až 400Kč). 
Budeme proto vděční za každou registraci, kterou na rok 2024 provedete. Pokud se v Pathfinderu registrujete poprvé zašlete kromě registračního poplatku ještě vyplněnou registrační kartu a souhlas se zpracováním osobních udajů(zde) na tento email: jiri.bezdekovsky@pathfinder.cz  
Registraci prosím proveďte do 20. ledna.
Prosíme o zaslání 200,- Kč za každého registrovaného člena oddílu (registrovat se můžou jak děti tak rodiče) na oddílový účet č.2334328021/3030. 
Do poznámky uveďte jméno a příjmení registrovaného člena.
 
2) Na odkazu níže můžete najít plán všech našich plánovaných akcí 
(včetně termínu tábora: 14. - 21. července) Plán akcí :: Oddíl Penguins (kp-penguins.cz)
s tím, že samozřejmě nevylučuji nějaké změny (např. doplnění nějaké menší víkendové oddílové/družinové akce).
 Ohledně letošního tábora Vás budeme prostřednictvím emailu a webu informovat během března. 
Vážení rodiče a přátelé našeho oddílu,
 
je tu nový rok a s ním i několik tradičních záležitostí: 
1) Jako každý rok probíhá během ledna registrace členů našeho oddílu. Registrační poplatek za jednu osobu je 200,- Kč na rok a umožňuje nám čerpat dotace, ze kterých pak platíme nákupy materiálu nebo část nákladů na akce či tábory. Pro vás to zároveň bude znamenat slevu na účastnickém poplatku na naše akce(u tábora až 400Kč). 
Budeme proto vděční za každou registraci, kterou na rok 2024 provedete. Pokud se v Pathfinderu registrujete poprvé zašlete kromě registračního poplatku ještě vyplněnou registrační kartu a souhlas se zpracováním osobních údajů(zde) na tento email:  jiri.bezdekovsky@pathfinder.cz , nebo jí do konce ledna předejte někomu z vedoucích na schůzce. 
 
Prosíme o zaslání 200,- Kč za každého registrovaného člena oddílu (registrovat se můžou jak děti tak rodiče a další dospělí podporovatelé oddílu) na oddílový účet č.2334328021/3030. 
Do poznámky uveďte jméno a příjmení registrovaného člena.
 
Registraci prosím proveďte do 20. ledna (kvůli novým pravidlům MŠMT, musíme registraci uzavřít do konce ledna!)
 
2) Na odkazu níže můžete najít termíny našich aktuálně plánovaných akcí (včetně tábora: 14. - 21. července).
O případných dalších akcích budete informování pomocí webu a emailu.
 
S pozdravem
 
Vedení oddílu Penguins
 
Instagram

.