Novinky v roce 2021

Vážení rodiče, členové oddílu a další přátelé,

dovolte mi Vás přivítat v roce 2021 a předat Vám několik nových informací:

Registrace členů oddílu Penguins

Jako každý rok probíhá během ledna a února registrace členů našeho oddílu. Registrační poplatek za jednu osobu je 200,- Kč na rok a umožňuje nám čerpat dotace, ze kterých pak platíme nákupy materiálu nebo část nákladů na akce či tábory (například tábory jsou díky dotacím o cca 1 000,- Kč levnější než by byly bez dotací). Budeme proto vděční za každou registraci, kterou na rok 2021 provedete – a to i s ohledem na to, že je naše činnost omezená. Registraci prosím proveďte do 15. února.

Prosíme o zaslání 200,- Kč za každého registrovaného člena oddílu (registrovat se můžou jak děti tak rodiče) na oddílový účet č. 3361740227/5500. Do poznámky uveďte jméno a příjmení registrovaného člena.

Plán akcí pro rok 2021

I když je doba komplikovaná, plánujeme jednotlivé akce pro další rok. Za důležité považujeme letní aktivity, ale budeme moc rádi, když se podaří zrealizovat alespoň část aktivit, které plánujeme v průběhu roku. Nicméně o tom si dáme průběžně vědět – záleží, co nám vládní opatření dovolí.

Aktuální plán akcí najdete na našem webu zde: https://www.kp-penguins.cz/plan-akci/

Letní akce

V létě jako obvykle plánujeme několik letních akcí. Proto si do kalendářů zapište tato data:

  • Tábor ZS (pro mladší děti ve věku 6 až 15 let): 11. – 18. 7. 2021
  • Tábor ZS Speciál (pro starší děti ve věku 13 až 18 let): 18. – 25. 7. 2021
  • Příměstský tábory (pro mladší děti ve věku 6 až 11 let): 16. – 20. 8. 2021
  • Unijní Camporee v Maďarsku (pro starší děti ve věku 10 až 15 let): 14. – 22. 8. 2021

Informace k táborům zašleme v e-mailech a uvedeme na našem webu https://www.kp-penguins.cz/. Přihlášky pak spustíme během března. Letos upozorňujeme, že uvedené věkové hranice jsou závazné a děti mimo věkovou hranici nebudou na akce přijaty.

Informace ke Camporee najdete zde (https://camporee.webnode.cz/_files/200000029-d6458d645a/camporee_2021_plakat_CZ.pdf) a zde (https://camporee.webnode.cz). Předběžné přihlášky na Camporee je pak možné učinit zde (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUhBk3Pv5o7FCxKSFdHCGwyj3jt4dcCeJFV_7BSF4jqykg6w/viewform).

Pro registrované členy našeho oddílu platí, že na Camporee budou mít z uvedené ceny slevu 1 000,- Kč.

Družinové schůzky

Aktuální situace je složitá a brání nám se scházet. Od února znovu obnovíme systém on-line schůzek pro starší Penguins a videoschůzky pro Kolibříky. Budeme se ale moc těšit, až bude možné se scházet fyzicky.

Děkujeme za dosavadní přízeň a těšíme se na viděnou!

Za oddíl Penguins

Jakub Fraj
vedoucí oddílu Penguins

 

Instagram

.