Novinky

Informace k táboru

Níže jsou odkazy na dokumenty, které by Vás mohly zajímat, pokud se Vaše dítě účastní tábora naší oblasti. Jde o informace, které byly obsažené v mailu, který jste dostali. Těšíme se na na viděnou.   Tabor_2012- info rodice.doc (61,5 kB) bezinfekcnost-zdr_zpusobilost.doc (35,5...
Celý článek

Zpěvník oddílu Penguins

Před několika málo okamžiky byl dopracován zpěvník našeho oddílu, kde naleznete mnoho známých i méně známých písní. Tento zpěvník budeme používat na táboře a dalších akcích a v případě zájmu si ho může stáhnout kliknutím na odkaz níže. Zpěvník oddílu Penguins.doc (895 kB)
Celý článek

Prázdniny jsou před námi

Tento víkend proběhlo předtáborové setkání v Měňanech u Berouna a sešlo se nás kolem dvaceti. Fotografie a reportáž z akce co nejdříve uveřejníme na těchto stránkách. Dne 26. 6. 2012 proběhla poslední pravidelná schůzka družiny Kolibříci, kde jsme vyhodnotili naše celoroční snažení. Sejdeme se...
Celý článek

Prezentace oddílu

Ke stažení je zde prezentace oddílu, která byla použita na akci Noc kostelů 2012. Najdete zde zajímavé informace o našem oddílu. Penguins 2012 - prezentace.ppt (3,1 MB)
Celý článek

Aktualizována fotogalerie

Příspěvky ve fotogalerii byly aktualizovány a roztříděny do tří sekcí - Dětská bohoslužba, Tábory a Víkendové akce. Po kliknutí na Fotogalerii se po levé staně zobrazí menu, dle kterého se můžete dostat do příslušné sekce.
Celý článek

Robinsonáda - reportáž

Níže ke stažení reportáž z proběhlé akce Robinsonáda, která proběhla 11. - 13. května 2012. Robinsonada 2012 - clanek.doc (236 kB)
Celý článek

Přihlášky na tábor!

Níže ke stažení přihláška na tábor ZS mladší 2012, který se uskuteční v termínu 29. července až 5. srpna 2012. Prihlaska - tabor 2012-final.doc (127,5 kB)
Celý článek
Instagram

.